Новини та події

Презентація проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» у Каневі

11 червня 2021 року у Шевченківському національному заповіднику (м. Канів) пройшла міжнародна зустріч «Музеї і культурна дипломатія: постать Тараса Шевченка». Захід присвячено вшануванню пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, який через свою творчість відкривав Україну всьому світові.

Презентація проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» в Одесі

22 травня 2021 року на виставці-форумі «Українська книга на Одещині» було презентовано проєкт «Повертаємо в Україну культурну спадщину»

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль подарував Віденський Октоїх Папі Франциску

25 березня 2021 року відбулася зустріч Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з Папою Римським Франциском. 

Презентація Лавришівського Євангелія XIV ст. у Глухові

31 травня 2019 року у Глухівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація факсимільної копії Лавришівського Євангелія XIV ст.

Візит до майстерні каліграфії Monkey ART

Команда проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» відвідала майстерню каліграфії Monkey ART.

«Повертаємо в Україну культурну спадщину» на презентації проєкту «Українські народні свята»

4 березня 2021 року в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбулася презентація проєкту «Українські народні свята».

Презентація Лавришівського Євангелія XIV ст. в Мілані

У вересні 2019-го року команда проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» презентувала у Мілані факсимільне видання Лавришівського Євангелія XIV ст. 

Презентація Лавришівського Євангелія в Білорусі

У 2019 році на запрошення Посольства України в Республіці Білорусь команда видавців, науковців і меценатів проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» презентувала факсимільне видання Лавришівського Євангелія XIV ст. в Новогрудку та Мінську.

Презентація Лавришівського Євангелія в Ягеллонському університеті

23 листопада 2018-го року команда проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» презентувала факсимільне видання Лавришівського Євангелія XIV ст. в Ягеллонському університеті (м. Краків). 

Презентація проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» на виставці «Back home to Ukraine» в Одессі

17 грудня 2020-го року в Музеї української книги в Одесі відбулася виставка факсимільних видань українських рукописів «Back home to Ukraine». 

Презентація проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» в Східноєвропейському університеті у Луцьку

11 березня директорка видавництва пані Ганна Горобець і менеджерка пані Діана Шамрай представляли проект «Повертаємо в Україну культурну спадщину» в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на кафедрі філології. 

Презентація проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» в музеї Пересопницького Євангелія

11 березня відбулась презентація проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» в музеї Пересопницького Євангелія на Рівненщині у селі Пересопниця.

Презентація проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» в Музеї волинської ікони

10 березня відбулась презентація факсимільних видань українських рукописів ХІ–XIV ст. у Музеї волинської ікони в Луцьку.

«Реймське Євангеліє» подарували Золотому

28 лютого Ганна Горобець, директорка видавництва «Горобець», подарувала бібліотеці міста Золоте «Реймське Євангеліє», видане в рамках проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину».

Презентація факсимільних видань в Любомлі

13 лютого у Любомльському краєзнавчому музеї відбулася презентація  факсимільних видань проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину».