Презентація Реймського Євангелія і Віденського Октоїха в Дніпрі

4 лютого в Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія* у місті Дніпро відбулась презентація видання факсимілій «Реймське Євангеліє XI ст.» та «Віденський Октоїх XIІІ ст.»

«Надзвичайно приємно, що на презентації були присутні наші дніпровські меценати — представники компанії OLOS-Academy. З впевненістю можемо сказати: поки є така молодь в Україні — є у нас майбутнє. Ця компанія молодих людей — яскравий приклад того як бізнес можна поєднувати з культурою і духовністю!»  Ганна Горобець, засновниця проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину», директорка видавництва «Горобець».

Нагадаємо, що виготовлення факсимільної книги було здійснено у співпраці видавництва «Горобець» та Софії Київської за підтримки Українського культурного Фонду та благодійників.

Подію висвітлював 11 канал Дніпра.

* Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія — найбільша наукова бібліотека міста Дніпра. Заснована 1834 року як Катеринославська публічна бібліотека.